UCZEŃ NASZEJ SZKOŁY – KACPER BINEK – FINALISTĄ XXXIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

W minioną sobotę (03.03.18r.) dwoje uczniów z klas II gimnazjum Patrycja Korzycka i Kacper Binek reprezentowało naszą szkołę w półfinale XXXIII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, który odbywał się w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Poznaniu. W recytatorskich zmaganiach brało udział siedemdziesięciu uczniów z całej Wielkopolski, wielu z nich uczęszcza na co dzień do szkół  o profilach artystycznych lub teatralnych, doskonaląc niejednokrotnie swój warsztat oratorski pod okiem profesjonalistów poznańskiej sceny teatralnej, tym bardziej niezwykle miło nam zakomunikować, iż uczeń naszej placówki – Kacper Binek – zakwalifikował się do ścisłego finału tegoż konkursu, który już za dwa tygodnie. Kacprowi życzymy połamania języka, jesteśmy pewni, że godnie będzie reprezentował naszą szkołę podczas recytatorskich zmagań w stolicy Wielkopolski.

Autor notatki: B. Szafraniak