JASEŁKA

22 grudnia 2016 r. wszystkie klasy gimnazjum miały okazję obejrzeć przedstawienie jasełkowe przygotowane przez Panią Izabelę Kubiak.
Przedstawienie to wzbogacone w cudowne polskie kolędy, w wykonaniu szkolnego chórku przybliżyło nas do świątecznego czasu.
Dzień ten był także okazją do podsumowania konkursów i wręczenia nagród:

  1. Laureaci konkursu na najciekawszą ozdobę bożonarodzeniową

III miejsce – Joasia Strzelczyk – kl. II b
II miejsce –Weronika Królik – kl. I b
I miejsce – Daria Kubisiak – kl. III a

Organizator konkursu- Pani Dyrektor Barbara Wierzbińska


  1. Laureaci konkursu na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową

II miejsce – Martyna Bartkowiak – kl. I c
                  –  Dorota Bartkowiak – kl. I c
 I miejsce – Dominika Burlaga – kl. II a
                  – Joasia Strzelczyk-kl. II b
                  – Kasia Rogacka – kl. III c

Organizator konkursu -Pani Joanna Kaptur-Konieczna


  1. Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie Zdjęcie „Zeszyt do kariery” organizowanym przez Elektroniczne Centrum Aktywizacji Młodzieży działające przy OHP

Julia Szymańska, Kacper, Nowacki, Agnieszka Roszkowiak, Bartłomiej Olejniczak, Aleksandra Pazoła, Paweł Skrzypczak, Nicola Smykowska

Do konkursu zgłosiło się 85 osób z całej Polski, a troje naszych uczniów znalazło się w najlepszej 5 ! ; Bartłomiej Olejniczak ( I miejsce) , Aleksandra Pazoła i Kacper Nowacki ( II miejsce).

Szkolni koordynatorzy konkursu : Pani Joanna Kaptur-Konieczna i Pan Jacek Woroch.


  1. Wyniki konkursu „Zbiórki nakrętek dla Patryka”

III miejsce – kl. III c ( 9,9 kg)
II miejsce – I b ( 19,4 kg)
I miejsce – III b ( 35,3 kg)

Organizator akcji : Szkolny Klub Wolontariatu – Pani Joanna Kaptur Konieczna


  1. Laureatka konkursu „O dyrektorskie pióro”

Hanna Radoła – kl. II c

Organizator konkursu – Pani Ewa Śmieińska


  1. Laureaci całorocznego konkursu „Przynieś puszkę” – wyniki za I półrocze

III miejsce – II a ( 309)
II miejsce – II c ( 777)
I miejsce – III b – (3576)

Organizator konkursu – Pani Dyrektor Barbara Wierzbińska


  1. Laureaci szkolnego etapu Wojewódzkiego Konkursu „Odnawialne źródła energii”

Nicole Pawlak i Mikołaj Krakowiak

Uczniowie Ci zakwalifikowali się do etapu finałowego w marcu w Poznaniu.

Szkolni koordynatorzy konkursu : Małgorzata Sławek, Jacek Woroch


  1. Laureaci szkolnego konkursu na prezentację multimedialną „Alkoholizm”

III miejsce – Paulina Grzegorek – kl. II a
II miejsce –Mikołaj Radoła – kl. II c
I miejsce – Alicja Krawczyk – kl. III a
                        oraz dwa wyróżnienia
Anna Frąckowiak
Emilia Bąk

Szkolni koordynatorzy konkursu : Maria Schneider, Jacek Woroch


  1. Laureaci szkolnego konkursu na najbardziej świąteczną salę lekcyjną :

III miejsce – zdobyły sala nr 1 ( III a) i sala nr 4 ( IIIb/IIIc)
II miejsce – zdobyły –sala nr 7( II c) i sala nr 8( II a)
I miejsce – zdobyła sala nr 2 ( kl. I b)

Organizator konkursu : Małgorzata Sławek


Po wręczaniu wszystkich nagród wspólnie z całą szkolną społecznością odśpiewaliśmy kolędę „Przybieżeli do Betlejem”. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas na spotkania wigilijne.

WESOŁYCH ŚWIĄT J)

Autor notatki : Małgorzata Sławek


« 1 z 2 »