WESOŁY przedświąteczny WTOREK

Dnia 06 grudnia 2016 r. nasze gimnazjum nawiedziła inwazja elfów, reniferów, Śnieżynek, no i oczywiście Świętych Mikołajów. To oczywiście znak, że nadeszły MIKOŁAJKI. W przygotowanie tego dnia zaangażowali się uczniowie z Samorządu Uczniowskiego i Koła Wolontariatu, którzy w poprzednim tygodniu cudownie przystroili naszą szkołę. Wesoły wtorek obfitował w mnóstwo atrakcji: była świąteczna muzyka oraz słodkie smakołyki dla każdego ucznia ufundowane przez naszą kochaną Radę Rodziców, a także mnóstwo ciekawych konkursów. Pierwszy z nich „Jaka to kolęda” wygrała uczennica klasy III c KATARZYNA ROGACKA, drugi „ Jedzenie piernika na czas” wygrał uczeń klasy I b BARTOSZ DROŻDZIŃSKI, a „Quiz świąteczny” po zaciętej walce wygrała uczennica klasy II b JULKA SŁOWIŃSKA.

Wszystkie klasy rywalizowały także w dwóch konkursach. Najpiękniejszą bombkę wykonała reprezentacja klasy III B, a za najbardziej świąteczną klasę została uznana klasa II c.

Nie można zapomnieć o konkursie indywidualnym na najbardziej świąteczny strój. Podczas całego dnia uczniowie oddawali swoje głosy, które po podsumowaniu wyłoniły zwycięzców: w kategorii uczeń zwyciężyła uczennica klasy I c WIKTORIA SZYBA, a w kategorii nauczyciel/pracownik szkoły zwyciężyła Pani dyrektor Barbara Wierzbińska.

Miłym akcentem tego dnia były tańce oraz wspólne śpiewanie kolęd. Po uśmiechach, które nie schodziły z twarzy nauczycieli i uczniów wydaje się, że zabawa była przednia. I o to właśnie chodziło, żeby przed świętami zagościł w naszych sercach radosny świąteczny nastrój.

Autor notatki: M. Sławek


« z 6 »