Konkurs na najbardziej świąteczną salę lekcyjną – Edycja 2017

Tradycyjnie w grudniu w naszej szkole panuje cudowny, świąteczny nastrój, a to wszystko dzięki niesamowitym dekoracjom, które wykonują uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami. Wszystkie sale lekcyjne klas gimnazjalnych i klas VII brały udział w konkursie, którego hasło przewodnie w tym roku brzmiało „DIY-zrób to sam”. W związku z powyższym pojawiły się wspaniałe ręcznie wykonywane dekoracje w najróżniejszych stylach. I okazuje, że znów nas zaskoczyliście. Pojawiły się wspaniałe choinki, aniołki, gwiazdy, świeczniki czy stroiki, a nawet zagościły w naszej szkole urocze pingwinki. Każda z sal była wyjątkowa i przy tej okazji pragnę gorąco podziękować wszystkim uczniom oraz nauczycielom za zaangażowanie i przygotowanie wyjątkowych dekoracji.

Oczywiście nie można zapomnieć, że klasy walczyły o zdobycie I miejsca w konkursie. W bieżącym roku na sale głosowało 17 jurorów, a każdy mógł przyznać danej sali 25 punktów w następujących kategoriach :

– pomysłowość (0-5)
– samodzielność wykonania (0-5)
– wkład pracy (0-5)
– estetyka wykonania (0-5)
– nawiązanie wystroju do Świąt Bożego Narodzenia (0-5).

Miło mi zakomunikować, że najlepiej udekorowanymi salami okazały się:

III miejsce – sala nr 6 – klasa II c – 398 punktów
II miejsce – sala nr 8 – klasa III a- 413 punktów
I MIEJSCE – sala nr 7 – klasa III c – 421,75 punktów

GRATULACJE !!!
Przy okazji pragnę gorąco podziękować Radzie Rodziców, która była fundatorem głównej nagrody.

Poniżej przedstawiam punktację pozostałych klas:

Miejsce IV – sala nr 2- klasa VII b – 366 punktów
Miejsce V- sala nr 3 – klasa II a- 353,5 punktów
Miejsce VI – sala nr 1- klasa II b – 345,5 punktów
Miejsce VII- sala nr 4- klasa VII a- 298,5 punktów
Miejsce VIII-sala nr 5—klasa III b – 282 punkty

Autor notatki: Małgorzata Sławek


« z 3 »