Wesoła przedświąteczna środa, czyli MIKOŁAJKI 2017

No i stało się…. Całą szkołę zalała fala Mikołajów, reniferków, aniołków, śnieżynek itp… Ale przecież właśnie o to nam chodziło.

W  ten wyjątkowy dzień naszym marzeniem było, aby uśmiech nie schodził z twarzy wszystkich uczniów. Udało się, wszyscy bawili się wyśmienicie. Za organizację odpowiedzialni byli uczniowie z Samorządu Uczniowskiego i Koła Wolontariatu, którzy udekorowali szkołę, wcielili się w ekipę Św. Mikołaja i przygotowali słodkie pierniczki i babeczki. Gorąco Wam Kochani dziękujemyJ)

Już od samego rana podczas przerw zaczęły rozbrzmiewać wspaniałe świąteczne melodie, które zachęciły uczniów i nauczycieli do wspólnych pląsów.

Cały dzień obfitował w mnóstwo konkursów. Zaczęło się od konkursu muzycznego „Jaka to melodia?”, gdzie bezkonkurencyjny okazał się Pan Bartek Kołakowski. Następnie przepytaliśmy uczniów w quizie świątecznym i tu najwięcej poprawnych odpowiedzi udzieliła Pani wicedyrektor Barbara Wierzbińska. W następnych konkurencjach rządzili uczniowie: w chrupaniu pierników na czas najlepiej poradził sobie Bartek Drożdziński z II b, w łupaniu orzechów Jakub Siejak z III a, a w śpiewaniu kolęd Jasiu Teodorczak z VII b. GRATULACJE J)

Najlepszy strój wykonała Klaudia Skowrońska z klasy VII a, choć na wyróżnienia zasłużyli także uczniowie klasy III c : Kacper Tomczak i Jakub Jańczak.  Za najlepszy strój nauczyciela/pracownika I miejsce otrzymała w tym roku Pani Marylka Schneider, chociaż wielu nauczycieli wyglądało w tym dniu wyjątkowo: Pani dyrektor jako Anielica, Pan Jacek jako Św. Mikołaj, Pani Ania Busz jako niesamowita choinka i wielu wielu innych cudownych elfików …Przy okazji serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom za zaangażowanie w dzisiejszą imprezę oraz uczniom za cudowne stroje i humory.

Za najciekawiej przebraną klasę uznano III c, a klasa III b otrzymała wyróżnienie. Najładniejszy stroik świąteczny wykonali przedstawiciele klasy III c i VII b – GRATULACJE. Stroiki uczennice Samorządu Uczniowskiego przekazały dyrektorom oraz nauczycielom uczących zarówno w klasach starszych, jak i młodszych.

Nie wypada zapomnieć o kochanej Radzie Rodziców, która w tym wspaniałym dniu obdarowała  wszystkich uczniów słodkimi upominkami. Bardzo dziękujemy.

Teraz już czas Kochani przygotowywać się do Świąt… Utrzymajmy ten cudowny, radosny nastrój jak najdłużej…

Autor notatki: Małgorzata Sławek


« z 3 »