I Turniej Walentynkowy par mieszanych w siatkówce

Dnia 3 lutego 2018 roku odbyły się po raz I Turniej Walentynkowy par mieszanych w siatkówce. Do turnieju zgłosiło się 20 par od klas VI do gimnazjalnych.  W kategorii klas młodszych VI -VII zgłosiło się 6 par, które grało systemem każdy z każdym po dwa sety do 21 pkt z przewagą dwóch. Natomiast w klasach gimnazjalnych 14 par , które zostało podzielone na dwie grupy po 7 , gdzie grały one na czas po siedem minut. Za zwycięstwo drużyna mogła otrzymać 2 pkt , za remis 1 pkt, za przegrana 0 pkt. Po zakończonej rywalizacji w grupie  do półfinału awansowały dwa najlepsze grupy A i B, którzy utworzyli dwie pary zwycięzcy Wiktoria Kostuj – Kacper Nowacki z mierzyli się z parą Ola Ciemniaki-Adam Wojciechowski zagrali o I miejsca ( 26:28), natomiast Ada Nowacka -Jakub Siejak kontra Paulina Grzegorek -Bartosz Olejniczak stoczyli bój o miejsce III  (25:17). Natomiast pozostałe zespoły rozegrały mecze o miejsce według kolejności (V, VII, IX , XI ,XIII miejsce) i grały po jednym secie do 25 punktów. Mecze rozgrywane były  w miłej i spokojnej atmosferze, mimo ogromnego zaangażowania sportowego nikt z walczących nie doznał poważnej kontuzji. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki a najlepsze pary dyplomy . Momentami mieliśmy do czynienia z grą na bardzo wysokim poziomie, dlatego tym bardziej  zachęcamy nowych zawodników jaki kibiców do licznego uczestnictwa w kolejnych zawodach, czyli w czwórkach mieszanych.