SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „ALBUS” Z J. POLSKIEGO

Uczniowie klas II i III gimnazjum w maju bieżącego roku szkolnego brali udział w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „ALBUS” Z J. POLSKIEGO, w którym wykazać musieli się nietuzinkowymi wiadomościami polonistycznymi oraz znajomością pozycji lekturowych spoza kanonu lektur. Niezwykle miło nam zakomunikować, iż młodzież naszej szkoły osiągnęła wysokie noty w tym ogólnopolskim konkursie, które przedstawiają się następująco:

     Kl. II gimnazjum
Kacper Binek – uzyskał dyplom laureata, zajmując 8. miejsce w kraju;
Bartosz Drożdziński – uzyskał dyplom wyróżnienia, zajmując 11. miejsce w kraju;

     Kl. III gimnazjum

Alicja Krawczyk – uzyskała dyplom wyróżnienia, zajmując 13. miejsce w kraju;
Katarzyna Adamczak – uzyskała dyplom wyróżnienia, zajmując 15. miejsce w kraju.

Młodym humanistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Autor notatki: B. Szafraniak