Mistrzostwa szkoły w indywidualnych biegach przełajowych.

Wrzesień to okres zmagań na arenach lekkoatletycznych, i już na początku roku szkolnego biegaliśmy o miano najlepszych, gdzie naszym wspólnym wiodącym hasłem było: trochę ruchu-dużo zdrowia! Wyłoniliśmy mistrzów grup klasowych w indywidualnych biegach przełajowych. W Mistrzostwach Szkoły w klasach IV-VIII oraz klas III gimnazjalnych. Medalistami zostali następujący uczniowie:

Klasa IVa dziewczęta:

1. Jankowiak Wiktoria

2. Bajer Oliwia            

3. Rzepka Samanta

 Chłopcy:

  1. Rzepka Kacper
  2. Roszak Robert
  3. Bartkowiak Antoni
Klasa IVbc dziewczęta:

1. Pilarczyk Alicja                                 

2. Gąsiorowska Zuzanna

3. Stawecka Zuzanna

Chłopcy:

1.Kubiak Hubert

2.Łubniewski Michał

3.Grzegorczyk Nikolas

Klasa Va dziewczęta:

1. Pachurka Karolina

2. Ciachowska Laura

3. Opielewicz Ewa

Chłopcy:

1.Ciachowski Łukasz

2.Malicki Łukasz

3.Pawlicki Wiktor

Klasa Vbc dziewczęta:

1. Kowalska Zofia    

2. Skrzypczak Magdalena

3. Wojtkowska Jagoda

Chłopcy:

1.Szymaniak Bartosz

2.Biały Mikołaj

3.Mendyka Mikołaj

Klasa VI aib dziewczęta:

1. Olejniczak Julia

2. Kwiecińska Zofia

3. Weber Oliwia

Chłopcy: Chłopcy: klasa Via:

1.Antkowiak Dariusz

2.Majchrzak Miłosz

3.Ciemniak Kacper

Klasa VIIa dziewczęta:

1.Kaźmierczak Agnieszka   

2.Królak Eliza

3.Bugzel Zuzanna

Chłopcy: klasa VIb:

1.Adamczak Kacper

2. Hertig Patryk

3.Klupś Eryk

Klasa VIIIab dziewczęta:

1.Bartkowiak Wiktoria

2.Bartkowiak Sylwia

3.Skowrońska Klaudia

Chłopcy: klasa VIIa:

1. Jankowiak Aleks

2. Kukowiecki Przemysław

3.Olejniczak Szymon

Chłopcy: klasa VIIIab:                                                                  1.Hertig Mateusz                                                                2.Pawlicki Kacper                                                                  3.Skowroński Maciej
Chłopcy: klasa IIIb:

1.Szymański Mikołaj

2.Drożdziński Bartosz

3.Kwieciński Bartosz

GRATULUJEMY!!!


« 2 z 2 »