OTK – „Bądź architektem swojego szczęścia” rozstrzygnięcie konkursu

W ramach obchodów tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery przebiegającego pod hasłem „Bądź architektem swojego szczęścia” w szkole odbyło się spotkanie dla uczniów klas VIII i III Gimnazjum z przedstawicielami Młodzieżowego Centrum Kariery oraz z nauczycielami Zespołu Szkół Technicznych w Śremie. Celem spotkania było zainspirowanie uczniów do świadomego wyboru drogi zawodowej.

 Ponadto zorganizowane zostały konkursy dla uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej i gimnazjum. Uczniowie mieli możliwość przedstawienia swoich marzeń dotyczących zawodu, jaki chcieliby wykonywać w przyszłości.

               Uczniowie klas I-II brali udział w konkursie plastycznym „Mój zawód w przyszłości”, konkurs literacko-plastyczny pod tym samym tytułem adresowany był do uczniów klas III-IV. Wykonanie plakatu zatytułowanego „Bądź architektem swojego szczęścia – mój zawód w przyszłości” było zadaniem uczniów klas V-VII, natomiast najstarsza grupa wiekowa  zmierzyła się z napisaniem kreatywnego CV. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie. Prace plastyczne można zobaczyć na wystawie, która mieści się w wejściu do czerwonego budynku szkoły oraz na gazetce w budynku gimnazjum.

A oto osoby nagrodzone w  poszczególnych konkursach:

KONKURS PLASTYCZNY KLASY I-II

I MIEJSCE    Liwia Pawłowska
II MIEJSCE   Zuzanna Szulc
III MIEJSCE  Jakub Michałowski

WYRÓŻNIENIA: Mateusz Gałuszka, Miłosz Klupś, Patryk Klupś

KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY KLASY III-IV

I MIEJSCE    Hubert Kubiak
II MIEJSCE   Wiktoria Jankowiak
III MIEJSCE  Kacper  Zgardziński

WYRÓŻNIENIA: Natalia Skrzypczak, Michalina Buchwald

KONKURS PLASTYCZNY NA PLAKAT KLASY V-VII

I MIEJSCE    Eliza Królak
II MIEJSCE   Kacper Skowroński
III MIEJSCE  Martyna Czyżak

WYRÓŻNIENIE: Jagoda Wojtkowska

KONKURS KREATYWNE CV

Nagroda dla  MONIKI KWIECIAK

Gratulujemy!!!

Autor notatki: A. Chuda