Wesoły przedświąteczny piątek, czyli MIKOŁAJKI 2018

HO, HO,HO… Działo się, oj działo…   

Całą szkołę zalała fala Mikołajów, reniferków, aniołków, śnieżynek itp… Ale przecież właśnie o to nam chodziło.

W  ten wyjątkowy dzień naszym marzeniem było, aby uśmiech nie schodził z twarzy wszystkich uczniów. Udało się, wszyscy bawili się wyśmienicie. Za organizację odpowiedzialni byli uczniowie z klas gimnazjalnych, którzy wcielili się w ekipę Św. Mikołaja i przygotowali słodkie pierniczki, ciasteczka , no i moc konkursów. Gorąco Wam Kochani dziękujemy)

Już od samego rana podczas przerw zaczęły rozbrzmiewać wspaniałe świąteczne melodie, które zachęciły uczniów i nauczycieli do wspólnych pląsów.

Cały dzień obfitował w mnóstwo konkursów. Zaczęło się od Quizu świątecznego, w którym bezkonkurencyjny okazał się uczeń klasy V Kacper Mikołajczak. W konkursie łupania orzechów ( różnymi sprzętami)najlepiej poradził sobie Wiktor Jankiewicz; w świątecznym dekorowaniu pomarańczy  I miejsce zajęła Jagoda Wojtkowska, a najszybciej spałaszowane pierniczki były przez uczennicę klasy V Dominkę Wasik. GRATULACJE J )

Starsze klasy miały za zadanie przygotować wianek świąteczny. Najpiękniejszym stroikiem okazała się praca klasy III a– gratulujemy J)

Klasy oczywiście odwiedził w tym dniu Mikołaj ze swoją świtą obdarowując wszystkie dzieci  ufundowanymi przez Radę Rodziców batonikami. Młodszych uczniów ekipa Mikołaja zaangażowała w liczne, ciekawe konkursy np. układania świątecznego łańcucha czy puzzli, świątecznego quizu, śpiewania kolęd czy pałaszowania pierniczków.

Wszystkim uczniom i nauczycielom serdecznie dziękujemy za wspaniałą przedświąteczną zabawę, piękne stroje i wystrzałowe humory.

                Teraz już czas Kochani przygotowywać się do Świąt… Utrzymajmy ten cudowny, radosny nastrój jak najdłużej…

 

Autor notatki: Małgorzata Sławek


« z 5 »