IX Memoriał J. Kusocińskiego w Daleszynie

W deszczowy czwartek 3.października 2019r nasi uczniowie brali udział w IX Memoriale J. Kusocińskiego w niedalekim Daleszynie. Patronem naszych szkół jest wspaniały człowiek i sportowiec, o którym nasi jak i miejscowi uczniowie wiedzą prawie wszystko. Obchodzili Oni wraz z nami swoje święto. Myślę, że Patron naszych szkół byłby dumny z nas i naszej pamięci o Nim…
Uczniowie startowali na dystansach: 200 m, 400 m i 600 m. Nasi Reprezentanci spisywali się Świetnie! Spośród 32 osobowej ekipy aż 11 zawieszało na szyi medale! a wielu z nich zajmowało wysokie miejsca w swoich biegach.
Po zmaganiach sportowych przyszedł czas na poczęstunek i chwilę relaksu przy pysznej herbatce i słodkim poczęstunku. Dziękujemy gospodarzom za miłe przyjęcie! Dzieci były zachwycone!
Do zobaczenia za rok!
Oto miejsca medalowe naszych uczniów:
Złote medale zdobyli:
– Foedke Waleria IV a – 200m.
– Wojtkowska Jagoda VI c – 400m.
– Szymaniak Bartosz VI b – 400m.
– Olejniczak Szymon VIII a – 600m.

Srebrne medale zdobyli:
– Pacyński Marcin III a – 200m.
– Hasińska Natalia VI c – 400m.
– Ciachowska Laura VI a – 400m.

Brązowe medale zdobyli:
– Łubniewski Michał V c – 400m.
– Skrzypczak Magdalena VI b – 400m.
– Opielewicz Ewa VI a – 400m.
– Kaźmierczak Agnieszka VIII a – 600m.

Oto skład naszej szkolnej reprezentacji, która uczestniczyła w zawodach: Pawłowska Liwia (IIIb), Wilczyk Mikołaj (IIIa), Szymański Szymon (IIIa), Idkowiak Oliwia (IVa), Mielcarek Nikola (IVa) Rzepka Samanta (Va), Rzepka Kacper (Va), Kubiak Hubert (Vc), Ciachowski Łukasz (VIa), Walorski Antoni (VIc), Mendyka Mikołaj (VIc), Berak Zuzanna (VIIb), Kwiecińska Zofia (VIIb), Klupś Eryk (VIIb), Hertig Patryk (VIIb), Mieloszyk Stanisław (VIIb), Adamczak Kacper (VIIb),
Królak Eliza (VIIIa), Sączawa Natalia (VIIIa), Weber Maria (VIIIa), Jankowiak Kacper (VIIIa).

Redagował: R.Królak.