Powiatowe biegi przełajowe – Memoriał XX Października.

W piątek 18 października 2019r. na stadionie w Śremie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS Szkół podstawowych w drużynowych biegach przełajowych. Liczna reprezentacja naszej szkoły (34 uczestników) wystartowała w zawodach. Były to również indywidualne kwalifikacje do wojewódzkich biegów, które odbędą się na przełomie kwietnia i maja. Drużyny dziewcząt jak i chłopców sklasyfikowani zostali na VII-mych miejscach w ogólnym zestawieniu. Indywidualnie zaś najszybszą reprezentantką naszej szkoły została Kowalska Zofia zajmując V miejsce, najszybszym z chłopców był Olejniczak Szymon zajmując VIII miejsce. O wysokie lokaty wcale nie było łatwo, w każdym biegu startowało od 70 do 100 biegaczy dlatego też wszystkim należą się gratulacje za udział w zawodach.
not. R.Królak