40 rocznica nadania naszej szkole sztandaru.

18 października mija 40 rocznica nadania sztandaru naszej szkole. Z tej okazji na szkolnych korytarzach można zapoznać się z historią tego wydarzenia oraz sylwetką Patrona – Janusza Kusocińskiego. Wystawę przygotowały p. Iwona Sarnowska, A. Grzegorczyk i M. Paszkowiak.
10 lat temu szkoła zyskała nowy sztandar, wówczas w uroczysty sposób uczczono tą okazję Mszą Świętą, na której został on poświęcony i przekazany społeczności uczniowskiej. Tego dnia odbył się także turniej szkolny „Kocham Cię szkoło”. Towarzyszyli nam w tym święcie przedstawiciele władz, emerytowani nauczyciele, absolwenci szkoły i cała społeczność Dolska.
Poniżej garść wspomnień z wydarzeń sprzed 10 i 40 lat.
Jeśli ktoś posiada w swoich prywatnych albumach wspomnienia z tych wydarzeń zachęcamy, aby podzielić się nimi w komentarzach na portalu Facebook. Dziś ze względu na panującą sytuację nie możemy uczcić tych wydarzeń w taki sposób, jak byśmy chcieli.