Relacja z Międzynarodowego Dnia Kropki

15 września obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, odwagi i zabawy. W tym dniu nauczyciele naszej szkoły zorganizowali wiele ciekawych zabaw, które pomogły nam odkryć nasze niezwykłe talenty. Sale w naszej szkole zostały udekorowane kolorowymi kropkami, a niektórzy z nas przyszli do szkoły w strojach w kropki. W klasach oglądaliśmy historię o małej dziewczynce, która dzięki zwykłej kropce i niezwykłej nauczycielce zaczęła wierzyć w siebie. Tworzyliśmy kropkowe dzieła sztuki, z którymi zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. Rozmawialiśmy również o naszych wartościach, celach i marzeniach oraz o tym, jak wspierać innych, gdy mają trudne zadanie do wykonania. To święto udowodniło nam, że każdy z nas jest artystą – tylko trzeba w siebie uwierzyć.

Zapraszamy na fotorelację z obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki w naszej szkole.

Autorki: Ada, Ewa, Zosia

#międzynarodowydzieńkropki #dzieńkropki #dotday #internationaldotday


« z 4 »