Dzień Kropki 2021

15 września obchodzimy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kulturalnych na całym świecie, organizują działania, które pomagają dzieciom odkryć talenty.
Tego dnia w całej szkole dominowały kropki. Każdy uczeń oraz pracownik szkoły, który swoim strojem zaakcentował Dzień Kropki otrzymał słodką niespodziankę ufundowaną przez Radę Rodziców.
Uczniowie klas 1-3 od samego rana cieszyli się tym dniem. Wykazali się dużą kreatywnością podczas zorganizowanych zajęć plastycznych (malowali na foli a cała płyta boiska szkolnego zapełniona została kolorowymi kropkami). Uczniowie klas 4-8 wraz z wychowawcami przygotowali plakaty z hasłami motywującymi do pozytywnego myślenia oraz tworzyli „drzewo talentów”.
W każdą przerwę czynna była „KREATYWNA KAWIARENKA” prowadzona przez uczennice ze szkolnego wolontariatu. Udało się charytatywnie zebrać 424,30 zł.!!! Pieniądze zostaną przekazane na konto Schroniska w Gaju.
To był wspaniały dzień. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

« z 3 »