KONKURS NA NAJBARDZIEJ ŚWIĄTECZNĄ SALĘ LEKCYJNĄ

Kolejny już rok naszą szkołę otula cudowna świąteczna atmosfera, a wszystko za sprawą pięknie przyozdobionych klas. W bieżącym roku konkurs odbywał się pod hasłem „DIY-zrób to sam” i przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Każda z klas zaprezentowała inny styl, więc pojawiły się cudowne stroiki, boskie choinki, piernikowa chatka… 

Wiele dekoracji urzekło w tym roku komisję konkursową, dając inspirację do ciekawych przyszłorocznych pomysłów. Na pewno wszyscy uczniowie zasługują na wielką pochwałę za: pełną ręcznie robionych gwiazdorów salę nr 1, pieczołowicie ozdabianą wraz z rodzicami pierniczkową salę nr 2, skromną, ale urokliwą salę nr 3, zieloną od choinek klasę nr 4, piernikowo- owocową salę nr 5, kolorowo zdobioną salę nr 6, elegancką i pełną uroku salę nr 7 oraz salę nr 8 z cudowną choinką i gazetką z życzeniami w wielu językach świata.

Mimo, że wszyscy uczniowie zasługują na pochwałę, to należy jednak pamiętać, że był to konkurs. A więc :

III miejsce – zdobyły sala nr 1 ( III a) i sala nr 4 ( IIIb/IIIc)
II miejsce – zdobyły –sala nr 7( II c) i sala nr 8( II a)
I miejsce – zdobyła sala nr 2 ( kl. I b).

GRATULACJE !!!

Przy tej okazji pragniemy serdecznie podziękować za zaangażowanie wszystkim wychowawcom oraz rodzicom, w szczególności Radzie Rodziców za ufundowanie nagród konkursowych.

Autor notatki: Małgorzata Sławek


« z 3 »