Sukces naszych uczniów w powiatowym turnieju technicznym

„Od GIMNAZJUM przez TECHNIKUM do tytułu INŻYNIERA” to jest motyw przewodni powiatowego konkursu technicznego, który został zorganizowany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Śremie pod patronatem Starosty Powiaty Śremskiego.

W etapie szkolnym konkursu brali udział uczniowie klas trzecich. Do finału powiatowego zakwalifikowało się troje uczniów klasy III b,  Nasze gimnazjum w etapie powiatowym konkursu reprezentowali uczniowie:

Zuzanna Pachurka
Filip Mtauszewski
Wiktor Zardziński

Powiatowy etap składał się z części teoretycznej – na stanowiskach komputerowych, oraz części praktycznej – na stanowiskach monterskich. W turnieju wzięło udział 8 trzyosobowych drużyn reprezentujących gimnazja ze Śremu, Nochowa, Manieczek, Dolska, Mchów, Książa, Zbrudzewa i Dąbrowy. Bogate nagrody dla zwycięzców ufundowali; Starosta Śremski, rada Rodziców ZSP oraz firma Inter Cars, stały partner szkoły. I miejsce -Wojciech Dworczyński z Gimnazjum w w Książu, II miejsce – Wiktor Zgardziński z Gimnazjum w Dolsku, III miejsce – Michał Gołąbek z Gimnazjum nr 1 w Śremie. Drużynowo zespół naszego gimnazjum zajął III miejsce.

Gratulujemy!!!

Autor notatki: J. Woroch