3 miejsce w sztafecie dziewcząt szkół podstawowych!!!

Dnia 9 października 2017r. wyruszyliśmy liczną grupą biegaczy na sztafetowe biegi przełajowe do Śremu. Biegaliśmy na dystansach 8 x 800 m. w sztafetach dziewcząt i chłopców szkół podstawowych do rocznika 2005 oraz 10 x 800m. chłopców z rocznika 2004 i starsi, czyli szkoły podstawowe + gimnazja.
      Przed biegiem każdy z zawodników otrzymał od swoich opiekunów plastron z nazwą szkoły i numerem startowym, kolejność zmian była już ustalona przed zawodami. Po rozgrzewce ruszyliśmy do ścigania!. Każdy z zawodników miał do pokonania nie tylko dwa „mordercze” okrążenia wokół stadionu, ale również uczestników z rywalizujących z nami szkół. Sztuka ta najlepiej udała się naszym dziewczętom. To one zmieniały pałeczkę tak szybko, że na metę dobiegły jako trzecie, zdobywając brązowe medale w powiatowych zawodach! Sztafetę dziewcząt reprezentowały:
 1. BARTKOWIAK Wiktoria
 2. BARTKOWIAK Sylwia
 3. KRÓLAK Eliza
 4. SZYBA Michalina
 5. KAŹMIERCZAK Agnieszka
 6. SĄCZAWA Natalia
 7. KACZMAREK Julia
 8. ZŁOTOWSKA Wiktoria.
     Pomimo dobrego początku i prowadzenia aż do piątej zmiany, ta sztuka nie udała się sztafecie chłopców, którzy w ostatecznym układzie uplasowali się na czwartym miejscu. Sztafetę chłopców reprezentowali:
 1. SKOWROŃSKI Maciej
 2. OLEJNICZAK Szymon
 3. BARTKOWIAK Mateusz
 4. JURGA Mikołaj
 5. CIACHOWSKI Łukasz
 6. MAJCHRZAK Miłosz
 7. HERTIG Patryk
 8. ANTKOWIAK Dariusz.
     Sztafeta chłopców z klas siódmych + gimnazjalnych uplasowała się na miejscu piątym. Reprezentowali ją uczniowie w składzie:
 1. GIEŁDA Filip
 2. WOJCIECHOWSKI Adam
 3. SZYMAŃSKI Mikołaj
 4. OLEJNICZAK Bartłomiej
 5. MALICKI Mateusz
 6. CIEŚLAK Jakub
 7. LEWICKI Sebastian
 8. ŁUKASZYK Stanisław
 9. PAWLICKI Kacper
10.TEODORCZAK Jan
       Życzymy wszystkim wewnętrznej satysfakcji i dążenia do realizacji nie tylko sportowych marzeń w kolejnych zawodach, ale też wielu sukcesów na miarę swoich możliwości i umiejętności. GRATULUJEMY wszystkim, którzy podjęli wyzwanie rywalizacji sportowej i reprezentowali szkołę w zawodach rangi powiatowej, a przede wszystkim dobiegnięcia do celu! Brawo!

Autor notatki: Robert Królak