Burmistrza stypendia sportowe dla naszych uczniów

W dniu 19 stycznia 2018 roku Burmistrz Miasta i Gminy Dolsk – Pan Henryk Litka wręczył pięciu utalentowanym zawodnikom stypendia sportowe.

Wypełniając kryteria określone w Uchwale Rady Miasta i Gminy Dolsk, to zaszczytne wyróżnienie otrzymali także uczniowie naszej szkoły:

  1. Maja Ciemniak kl. VII b  zawodniczka sekcji TAEKWON-DO LKS „Zawisza” Dolsk, 
  2. Malwina Jarosiewicz kl. II c (gim)– zawodniczka klubu sportowego AKADEMIA TAEKWONDO DRACHE – Leszno
  3. Miłosz Majchrzak kl. V a – zawodnik sekcji TAEKWON-DO LKS „Zawisza” Dolsk

Podczas spotkania, w którym uczestniczyli także rodzice zawodników oraz członkowie Komisji opiniującej wnioski o przyznanie stypendium – Pan Jacek Woroch – Przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta i Gminy Dolsk, Pan Witold Opielewicz – Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dolsku oraz Pani Mirella Godawa – Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich, Pan Burmistrz wyraził wielką radość, że może w taki sposób, w imieniu mieszkańców Gminy, uhonorować ich wspaniałe, sportowe sukcesy.

Źródło – http://dolsk.pl/