Uroczystości ukończenia szkoły

Dnia 21 czerwca uczniowie klas III wzięli udział w uroczystości ukończenia szkoły. W tym szczególnym dniu podsumowana została ich trzyletnia praca, otrzymali wyróżnienia oraz nagrody za szczególne osiągnięcia. W następnym dniu odebrali z rąk wychowawców świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminu.

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele parafialnym w Dolsku, po której uczniowie wraz z nauczycielami, zaproszonymi gośćmi oraz rodzicami przeszli do sali widowiskowej w Dolsku. To właśnie tam zabrzmiał ich ostatni dzwonek… Przyszedł czas pożegnań…

Uczniowie, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem z rąk pani dyrektor i wychowawców odebrali nagrody książkowe.Zaś rodzice tych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.Nagrodzeni również zostali uczniowie za zwycięstwa w licznych konkursach i zawodach na szczeblu szkolnym, powiatowym, wojewódzkim czy ogólnopolskim.

Na zakończenie uroczystości obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane przez uczniów klas II i III, a następnie absolwenci na ręce Pani i Pana Dyrektora przekazali pamiątkową tablicę.

Kochani absolwenci życzymy Wam odwagi na dalszą wędrówkę po nowych ścieżkach edukacji. Powodzenia! Pamiętajcie o nas!

Autor notatki: B. Wierzbińska


« z 2 »