Nasi Mistrzowie czyli – Tenisowe rozgrywki w Krzyżanowie.

Dnia 16 listopada 2018 r.w piątkowe popołudnie 37 osobowa reprezentacja naszej szkoły brała udział w Indywidualnym Turnieju Tenisa stołowego szkół podstawowych. Zawody odbyły się w Krzyżanowie pod patronatem Burmistrza miasta Śremu. Do zawodów przystąpiło rekordowo 107 sympatyków sportów rakietowych! Nad przebiegiem Turnieju czuwał Paweł Pietrzak nauczyciel wychowania fizycznego w tutejszej szkole oraz sołtys Krzyżanowa Pan Jacek Michalski. Nagrody rzeczowe, medale oraz puchary wręczała dyrektor szkoły Pani mgr Katarzyna Włodarska. Jak co roku nasze dzieci wróciły z zawodów szczęśliwe i bardzo zadowolone, nie tylko z bardzo dobrych wyników, ale także z miłej i sympatycznej atmosfery panującej na zawodach. Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:

Szkoły podstawowe – dziewczęta kl. I -V:
1.Kubiak Aleksandra SP Dolsk
2.Kostuj Roksana SP Dolsk

3.Banach Julia KCEK Śrem

Szkoły podstawowe – chłopcy kl. I -V:
1.Bogdanowicz Antoni SP Dolsk
2.Szymaniak Bartosz SP Dolsk
3.Biały Mikołaj SP Dolsk

Szkoły podstawowe dziewczęta kl. VI – VII:
1.Czapla Maja SP Nochowo
2.Kaczor Joanna SP Krzyżanowo
3.Skowrońska Klaudia SP Dolsk

Szkoły podstawowe – chłopcy kl. VI – VIII:
1.Adamczyk Piotr SP 1 Śrem
2.Drożdziński Przemysław SP Dolsk
3.Skowroński Maciej SP Dolsk

Wszystkim medalistom i reprezentantom naszej szkoły gratulujemy!