Dolskie Mikołajki i Kiermasz Adwentowy.

W sobotę 7 grudnia grupa uczniów z naszej szkoły wraz z nauczycielami – p. Marią Schneider, p. Joanną Kaptur – Konieczną oraz dyrektorem p. Wojciechem Dudzińskim wzięli udział w Dolskich Mikołajkach i Kiermaszu Adwentowym. Impreza ta odbyła się na dziedzińcu plebanii pod hasłem Zagroda Świętego Mikołaja. Na stoisku naszej szkoły można było kupić ozdoby świąteczne wykonane przez rodziców i uczniów. Cały dochód ze sprzedaży został przeznaczony na rehabilitację i leczenie Dawidka z Kotowa. Kolejnym akcentem szkolnym na kiermaszu były występy dzieci z klas młodszych, które zaprezentowały swój talent na scenie. Podczas całego kiermaszu panowała miła i świąteczna atmosfera.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za włączenie się w przygotowanie ozdób oraz za zakupy na naszym stoisku 🙂
Ogromne podziękowania należą się również dla Koła Gospodyń Wiejskich z Pokrzywnicy.