Wirtualny kiermasz książki – gratisy dla szkoły

Szanowni Państwo

biblioteka szkolna gorąco zachęca do wzięcia udziału w kiermaszu książek za pośrednictwem sklepu internetowego www.ksiegarnia-tuliszkow.pl.

Dzięki tej akcji nasza szkoła zyska możliwość uzbierania kwoty do wykorzystania na dowolne gratisowe książki z oferty księgarni, aby tym samym powiększyć zbiory biblioteki szkolnej.
Jest właśnie czas kupowania prezentów, a może jednym z nich będzie książka?
Zasady są proste: przekazujemy Państwu specjalny kod, dzięki któremu księgarnia skojarzy Państwa zamówienie z naszą szkołą. Wystarczy wejść na stronę księgarni : www.ksiegarnia-tuliszkow.pl , zamówić książkę, a po zrealizowaniu każdego zamówienia, które w uwagach zostanie opatrzone tym kodem, do skarbonki naszej placówki zostanie odłożona kwota 15% Państwa zamówienia, którą w dowolnym momencie będziemy mogli wykorzystać na książki z oferty księgarni, np. odbierając lektury do biblioteki szkolnej.
Im więcej osób zainteresuje się kiermaszem, tym większa kwota na gratisy do naszej dyspozycji.
Jak widać, nic to Państwa nie będzie kosztować, same plusy. Państwo macie prezent dla kogoś bliskiego, a my gratisy na książki dla biblioteki
Należy podkreślić, że w przypadku wielu książek na stronie księgarni, poza opisami, można zapoznać się także z obszernymi ich fragmentami (Zobacz fragment książki) oraz filmami na ich temat (Zobacz film o książce).
Jeśli zainteresowała Państwa nasza propozycja, prosimy o udział w naszej akcji!!!

Przesyłamy adres internetowy księgarni: www.ksiegarnia-tuliszkow.pl
oraz kod identyfikujący szkołę w zamówieniach: W.ŚRX.DOLSK.S
Więcej szczegółów nt. sposobu zamawiania przesyłamy w załączniku.

Gorąco zachęcamy do udziału w naszej akcji!!!
Iwona Sarnowska i Ewa Śmieińska

Kiermasz Wirtualny Objaśnienie.docx